اکتیویژن روی بازی‌های ریمستر بیشتری به مانند Crash Bandicoot کار می‌کند

Crash Bandicoot

در جلسه پرسش و پاسخ صورت گرفته در نشست مالی اخیر شرکت اکتیویژن، این شرکت تایید کرد روی بازی‌های ریمستر بیشتری از عناوین کلاسیک کار می‌کند. پس از آن که مشخص شد اکتیویژن توانسته نتایج عالی از نسخه‌های ریسمتر دو بازی Crash Bandicoot و Spyro the Dragon به دست بیاورد تایید کرد ریسمترهای بیشتری در راه خواهند بود. رئیس این کمپانی رابر کوستیج (Rober Kostich) نیز در همین رابطه اظهار کرده بود که منتظر معرفی‌های آینده باشید.

موفقیت‌هایی که اکتیویژن به آن‌ها اشاره می‌کند به دو بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy و Spyro Reignited Trilogy مربوط می‌شود. هر دو سه‌گانه توسط دو استودیو Vicarious Visions و Toys for Bob بازسازی شدند. توسعه‌دهندگانی سابقه کار روی فرنچایز Skylanders را دارند. پس از دو بازسازی Crash Team Racing رسید که مدتی پیش تحت عنوان Nitro-Fueled به بازار عرضه شد.

به دنبال موفقیت‌ها کسب شده توسط این بازسازی‌ها، اکتیویژن به نوعی خود را وقف بازتگری این فرنچایزهای قدیمی کرده است. در حالی که تاکنون هیچ نسخه دنباله‌ای برای این بازی‌ها معرفی نشده، هم استودیو Vicarious Visions و هم استودیو Toys for Bob مشغول کار روی پروژه‌ای نیستند. البته ممکن است هر دو سازنده روی بازی‌های ریمستر جدیدی مشغول کار باشند.

اکتیویژن گنیجینه‌ای از بازی‌های قدیمی و کلاسیک را به مانند فرنچایزهای Pitfall، Zork و River Raid که متعلق به دهه ۸۰ هستند و مجموعه‌هایی نظیر Vigilante 8 و Dark Reign که مربوط به دهه ۹۰ می‌شوند در اختیار دارد. حال آن که بازی‌های لایسنس شده دیگری مثل Tony Hawk’s Pro Skater، X-Men: Mutant Academy، X-Men Legends و حتی Guitar Hero نیز وجود دارند که معرفی بازسازی آن‌ها بدون شک موجب خوشحالی طرفداران خواهد شد.

تاکنون توسعه‌دهندگان زیرمجموعه اکتیویژن سالی بک بازی بازسازی عرضه کرده‌اند بدین ترتیب می‌تواند نتیجه گرفت این کمپانی در حال آماده‌سازی یک پروژه جدید برای سال ۲۰۲۰ است. باید دید اکتیویژن به سراغ کدام یک از فرنچایزهای قدیمی خود می‌رود.

The post اکتیویژن روی بازی‌های ریمستر بیشتری به مانند Crash Bandicoot کار می‌کند appeared first on بازی سنتر.

No Comments

Categories: سرگرمی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *