بهترین قیمت دستگاه لیزر برای خرید – بررسی از ایران روتک

بهترین قیمت دستگاه لیزر برای خرید – بررسی از ایران روتک

بهترین قیمت دستگاه خوب لیزر برای خرید – بررسی از ایران روتک ، دستگاه های لیزر یکی ار بهترین دستگاهی میباشد برای برش زدن و حکاکی غیر فلزات میباشد و مناسب ترین ان در ایران کدام میباشد ؟؟ و هنگام خرید محصول باید به چه نکات مهمی دقت کنیم ؟؟ برش لیزری یکی از وسیع ترین تکنولوژِی در صنایع گوناگون میباشد . و این صنایع شامل :

تولید پوشاک
صنایع خودرو سازی
صنعت چرم سازی و صنایع وابسته
موسسات تحقیقاتی و نمونه سازی
مهندسی
صنایع چوب و دکور سازی
صنایع سنگ سازی
صنایع تابلو سازی و….
ازجمله مصرف کنندگان تکنولوژی میباشند .

فروش ویژه دستگاه لیزر | دستگاه حکاکی برش لیزری

با توجه به این صنعت و نیاز های مصرف کنندگان دستگاه های برش یا حکاکی ویژه ایی مورد استفاده قرار میگیرد . این نوع دستگاه های برش لیزری به دو گروه عمده صنایع فلزی و صنایع غیر فلزی تقسیم میشود . دستگاه های هر گروه نیز با توجه به نوع کاربرد با توان ها و قابلیت های مختلفی تولید می گردند. گروه صنعتی ایران روتک لیزر فروش دستگاه بهترین لیزر صنعتی|SF1390|SF130 180 |Senfeng|شفنگ|دستگاه حکاکی و برش گروه صنعتی آروین لیزر فروش دستگاه حکاکی لیزر صنعتی|SF1390|SF130 180 |Senfeng|شفنگ|دستگاه حکاکی و برش به عنوان نمونه نوع دستگاه برش لیزری و قدرت مورد استفاده آن در صنایع چرم و کیف با صنعت چوب و حکاکی متفاوت می باشد.تیوب لیزر این دستگاه ها در توان ها و عمر مفید گوناگونی تولید می گردند . از جمله 40، ۸۰ ، ۱۰۰ ، ۱۳۰ ، ۲۰۰ وات و .. با عمر مفید 3000 ، 7000 و 10000 ساعت کار می توان نام برد.

در این مقابله قابل توجه به راهنمای خرید قیمت دستگاه برش لیزر برش و حکاکیلیزری با قیمتی مناسب و ارزان موجود در بازار ایران میپردازیم.و با بودجه ایی 15الی20ملیون تومان کدام دستگاه برش لیزر را میتوانیم خریداری کنیم .؟؟ قابل توجه مصرف کنندگان اگر به دنبال خرید دستگاهیی هستید که جهت حکاکی غیر فلزات قصد استفاده ان را دارید توصیه میشو که از دستگاه هایی که وات بسیار کمیتر استفاده شود و چنانچه به دنبال برش کاری میباشید توصیه ما به مصرف کنندگان این است که که از دستگاه هایی با قدرت وات بالایی استفده شود.

کیفیت حکاکی با قدرت تیوب قیمت دستگاه فلزات لیزر نسبت عکس دارد . یعنی هر چه قدرت لیزر را افزایش دهیم از کیفیتت و دقت حکاکی کاسته میشود.

اگر کار حکاکی شما بیش از برش کاری شما است ، دستگاه با تیوب حداکثر 80 وات خریداری کنید و اگر کار های برش کاری شما بیشتر از حکاکی است از دستگاه با تیوپ 130 وات به بالا استفاده نمایید. پیشنهاد ما برای دستگاه با تیوب لیزر 100w Reci S4 است که تقریبا برای همه کارها مناسب است.تیوب لیزر نصب شده بر روی دستگاه های قابل تعویض و ارتقاء می باشد به شرط آنکه پاور تغدیه دستگاه نیز متناسب با تیوپ لیزر انتخاب و تغییر نماید.امروزه اکثر تولید کنندگان دستگاه های برش لیزر خود را با دو میز مشبک لانه زنبوری و تیغه ای ارائه می کنند که هر میز برای یک نوع مواد کارایی خاصی داشته باشد  .رایج ترین اندازه میز کار برای دستگاه های برش لیزر در کارهای تابلو سازی و خدماتی ، میز 90*130 و 130*180 سانتی متر است. میز دوم به تمام ورق نیز مشهور است. خرید هرکدام قیمت دستگاه غیر فلزات لیزر بستگی به نیاز شما دارد.

اگر نوع و قطر کار شما متفاوت می باشد وهمچنان می خواهید در بخش وسیعیتری از خدمات یا صنایع کار کنید و یا اگر قصد کار حکاکی بر روی اجسام مدور را دارید باید حتما دستگاه با میز کار متحرک عمودی خریداری کنید  زیرا می توانید هر کاری را با هر قطری بر روی آن قرار دهید و همچنین باید دستگاه شما توانایی نصب بروی  سیستم روتاری را هم داشته باشد.از فاکتور های مهم و تعیین کننده در قیمت و کیفیت یک دستگاه برش یا حکاکی لیزری علاوه بر تیوب لیزر ، نوع مادربرد و نوع و قابلیت میز کار مورد استفاده در آن و همچنین توان سیستم خنک کننده آن ( چیلر ) می باشد. نکته مهم : متاسفانه مشاهد شده که برخی از فروشندگان به توسط همین دستگاه های لیزربرای اقدام به حکاکی جعلی آرم و اطلاعات بر روی قطعات نموده و به عنوان مثال چیلر یا تیوپ لیزر های با قدرت بسیار کمی و بی کیفیت و بی نام و نشان را به جای برند های معروف جهانی به فروش می رسانند.

سرعت و دقت برش و حکاکی با لیزر بسیار تابع نوع مادر برد آن است ،مادر برد های جدید دارای قابلیت هایی چون کنترل دقیق و پیش نمایش انجام کار ، صفحه نمایش رنگی و خطا یابی خودکار می باشند و همچنین به علت دارا بودن قابلیت های نرم افزاری پیشرفته ، کنترل کاربر را کمتر و سیستم به صورت تمام خودکار ، تمام مراحل و فرایند کار را کنترل می نماید.بهترین مادربرد های بازار ایران اکنون RDC-6332G و RDC-6442G می باشند. نوع چیلر و تناسب قدرت خنک کنندگی آن با توان تیوب لیزر هم از عوامل تاثیر گذار در کارایی و قیمت یک دستگاه برشی لیزر به شمار می رود. برای تیوب لیزر 80 وات به بالا از چیلر حداقل 5000 باید استفاده گردد.

یکی از عوامل دیگر تعیین کننده یا متمایز کننده قیمت دستگاه ها ، آپشن های نصب شده در دستگاه مقدار تعهد و خدمات پس از فروش فروشنده  مقدار سودی است که واردکننده یا فروشنده برای خود در نظر می گیرد می باشد.
بعضی از آپشن ها و قطعات اضافی نصب شده ایی که قیمت دستگاه های حکاکی لیزر  بر روی دستگاه هایی مانند: “فوکوس اتوماتیک” که فقط جهت تنظیم اولیه فاصله هد با سطح کار استفاده میشود ودستگاه  قادر نمیباشد در حین کار و با تغییر قطر یا انحنا ، مجددا فاصله را تنظیم کند ،کارایی محسوس و مهمی در دستگاه های برشی لیزر نخواهد داشت  و نه تنها گاهی باعث بروز اختلال در کار دستگاه میشود  بلکه باعث افزایش قیمت دستگاه نیز میشود. اما در خرید دستگاه بهترین کاراین میباشد که  بابت آپشن هایی مبلغ اضافی پرداخت کنند  که الزاما در کار شما تاثیر محسوسی داشته باشند.در خرید دستگاه های لیزر توصیه می شود.

 اولا سعی کنید که از قیمت دستگاه های لیزری های بی نام و نشان جهت خرید و مصرف خودداری کنید  و دوم از شرکت هایی خرید کنید  که قیمت دستگاه فلزی لیزر نمایندگی رسمی و وارد کننده این کالا از شرکت های معروف جهانی می باشند.. سرعت و دقت برش و حکاکی با لیزر بسیار تابع نوع مادر برد آن میباشد.  ،مادر برد های جدید دارای کاربرد هایی چون کنترل دقیق و پیش نمایش انجام کارها ، و صفحه نمایش رنگی و خطا یابی خودکار می باشند و همچنین به علت دارا بودن قابلیت های نرم افزاری پیشرفته ، کنترل کاربر را کمتر و سیستم به صورت تمام خودکار ، تمام مراحل و فرایند کار را کنترل می نماید. بهترین مادربرد های بازار ایران اکنون RDC-6332G و RDC-6442G می باشند.

نوع چیلر و تناسب قدرت خنک کنندگی آن با توان تیوب لیزرو قیمت دستگاه درجه یک لیزر هم از عوامل تاثیر گذاریی در کارایی ها و قیمت یک دستگاه بهترین لیزر به شمار می رود. برای تیوب لیزر 80 وات به بالا از چیلر حداقل 5000 باید استفاده گردد. یکی عواملی دیگر تعیین کننده یا متمایز کننده قیمت دستگاه ها این موارد میباشد : ،

1- آپشن های نصب شده در دستگاه ها

  2-مقدار تعهد و خدمات پس از فروش

  3- مقدار سودی میباشد که واردکننده یا فروشندگان برای خود در نظر می گیرد

برخی از آپشن ها و قطعات اضافی نصب شده بر روی دستگاه هایی مانند :

“فوکوس اتوماتیک” که فقط برای  جهت تنظیم کننده اولیه فاصله هد با سطح کار استفاده می شود و قادر نیست در حین کار و با تغییر قطر یا انحنا ، مجددا فاصله را تنظیم میکنند. ،کارایی محسوس و مهمی در دستگاه درجه 1 لیزر ندارند و نه تنها گاهی باعث بروز اختلال در کار دستگاه میشود و باعث بشتر شدن قیمت دستگاه نیز میشود. اما در خرید دستگاه بهتراین است که  بابت آپشن هایی مبلغ اضافی پرداخت کنید که الزاما در کار شما تاثیر محسوسی داشته باشند.

برخی از آپشن ها و قطعات اضافی نصب شده بر روی دستگاه ها مانند “فوکوس اتوماتیک” که فقط جهت تنظیم اولیه فاصله هد با سطح کار استفاده می گردد و قادر نیست در حین کار و با تغییر قطر یا انحنا ، مجددا فاصله را تنظیم نماید ،کارایی محسوس و مهمی در دستگاه خوب و بد لیزر ندارند و نه تنها گاهی باعث برور اختلال در کار دستگاه می گردند بلکه باعث افزایش قیمت دستگاه نیز می گردند. لذا در خرید دستگاه بهتر است بابت آپشن هایی مبلغ اضافی پرداخت نمایید که الزاما در کار شما تاثیر محسوسی داشته باشند.در خرید دستگاه های لیزر قیمت دستگاه شرکتی لیزر توصیه می گردد اولا سعی نمایید از خرید دستگاه های بی نام و نشان خودداری نمایید و دوم از شرکت هایی خرید نمایید که خود نمایندگی رسمی و وارد کننده کالا از شرکت های معروف جهانی می باشند.
سرعت و دقت برش و حکاکی با لیزر بسیار تابع نوع مادر برد آن است ،مادر برد های جدید دارای قابلیت هایی چون کنترل دقیق و پیش نمایش انجام کار ، صفحه نمایش رنگی و خطا یابی خودکار می باشند و همچنین به علت دارا بودن قابلیت های نرم افزاری پیشرفته ، کنترل کاربر را کمتر و سیستم به صورت تمام خودکار ، تمام مراحل و فرایند کار را کنترل می نماید. بهترین مادربرد های بازار ایران اکنون RDC-6332G و RDC-6442G می باشند.

نوع چیلر و تناسب قدرت خنک کنندگی آن با توان تیوب لیزر هم از عوامل تاثیر گذار در کارایی و قیمت یک دستگاه بهترین های لیزر به شمار می رود. برای تیوب لیزر 80 وات به بالا از چیلر حداقل 5000 باید استفاده گردد. از عوامل دیگر تعیین کننده یا متمایز کننده قیمت دستگاه ها ، 1- آپشن های نصب شده در قیمت دستگاه کارخانه ای لیزر 2-مقدار تعهد و خدمات پس از فروش فروشنده 3- مقدار سودی است که واردکننده یا فروشنده برای خود در نظر می گیرد می باشد.برخی از آپشن ها و قطعات اضافی نسب شده بر روی دستگاه ها مانند “فوکوس اتوماتیک” که فقط جهت تنظیم اولیه فاصله هد با سطح کار استفاده می گردد و قادر نیست در حین کار و با تغییر قطر یا انحنا ، مجددا فاصله را تنظیم نماید ،کارایی محسوس و مهمی در دستگاه خوب لیزر ندارند و نه تنها گاهی باعث برور اختلال در کار دستگاه می گردند بلکه باعث افزایش قیمت دستگاه نیز می گردند. لذا در خرید دستگاه بهتر است بابت آپشن هایی مبلغ اضافی پرداخت نمایید که الزاما در کار شما تاثیر محسوسی داشته باشند.

اشتراك گذاری نوشته

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *