بهترین قیمت دستگاه لیزر حکاکی برای خریداران – ایران روتک

بهترین قیمت دستگاه لیزر حکاکی برای خریداران – ایران روتک

دستگاه لیزر حکاکی و برش بسیار پرکاربرد میباشد که میتوان تولیدات کوچیکی هم جانی دوباره بخشید و دستگاه برش و حکاکی لیزر  با توجه به کار کرد زیاد ان روی انواع مواد مختلف مانند حکاکی رو چرم.حکاکی ام دی اف . حکاکی روی پلگسی گلاس.حکاکی روی مقوا و یارچه .حکاکی روی چوب. برش ام دی اف .برش چوب معرق. برش انواع مقوا ماکت.و…….  و قابل توجه ضخامت برش بستگی ب کیفیت و توان محصول و دستگاه دارد .

با توجه به کارکرد وسیع این محصول دستگاه لیزر حکاکی برای خرید ان بسیار پرسودش میباشد چون 50درصد مشاغل با دستگاه لیزر سر وکار دارند همین موضوع باعث افزایش سود این محصول میباشد و با مبلغی بین 15 الیی30ملیون میتوان این محصول پرکاربرد را تهیه کرد و با توجه اگر این محصول را از نمایندگی اصلی تهیه کنند قطعا به شما کمک خواهند کرد . یقینا دستگاه لیزر فیت یا کپی شده ان کیفیت پایین نسبت به محصول اصل دارد و قبل از تهیه این دستگاه لیزر توجه به برچسب های نمایندگی داشته باشید و از وزارت امور خارجه استعلام بگیرید . و بسیاری از کار کنان با وجود دستگاه لیزر و کار کردن با ان در امد بسیار بالایی دارند  و در راستای تولید ملی و اشغال شرکت ایران روتک انواع دستگاه لیزر با گارانتی و خدمات پس از فروش عرضه میکنند برای بازدید از محصولات لیزر این شرکت به سایت شرکت ایران روتک لیزر مراجعه کنید .

فروش ویژه دستگاه برش لیزر | دستگاه حکاکی برش لیزری

چند عامل در قیمت دستگاه لیزر حکاکی موثر است که یک به یک به آن می پردازیم:

1-اصالت دستگاه لیزر
یک کمپانی معتبر دستگاه لیزر را ساخته باشد در یک کارگاه کوچک بر روی قیمت دستگاه لیزر حکاکی تاثیر دارد بزرگ از لوازم بی کیفیت مثل های ولتاژهای تقلبی، تیوب لیزر شارژ شده و….. استفاده نمی کنند تولید کنندگان بزرگ دستگاه لیزر  برای بخش مکانیک دستگاه لیزر تیم مکانیک دارند و برای بخش الکترونیک تیم الکترونیک دستگاه لیزر دارند و برای قسمت اپتیک دستگاه لیزر واحد جداگانه دارند و این موضوع با عث بهینه ساخته شدن دستگاه لیزر میباشد .

2-کیفیت دستگاه لیزر
کیفیت دستگاه لیزر حکاکی نیزعاملی برای قیمت دستگاه لیزر حکاکی است اما لزوما قیمت بالای دستگاه لیزر عاملی برای خوب بودن دستگاه لیزر نمی شود،.  و این دستگاه لیزر سی ان سی تخصصی به حساب می اید  و تکتک محصولات صرفی انان میتوان قیمت را تعیین کنند مثلا استفاده از تیوب3000 ساعت و یا استفاده از تیوب رسی با طول عمر 10.000ساعت و ….. .

3-گارانتی دستگاه لیزر
گارانتی دستگاه لیزر از خود دستگاه هم اهمیت بالا تری دارد اغراق نکرده ایم یک دستگاه لیزر اگر گارانتی و خدمات پس از فروش درست نداشته باشد پس از کوچکترین ایرادی می بایستی مدت ها دستگاه لیزر خاموش باشد تا با هزینه اایی بسیار کم مجدد راه اندازی شود گارانتی دستگاه لیزر روی کاغذ باشد و یا اینکه واقعا گارانتی درست باشد روی قیمت دستگاه لیزر بسیار تاثیر گذار است و اگر دستگاه لیزر روی کاغذ باشد هزینه ایی ندارد .

شرکت ایران روتک نماینده اصلی شرکت یومینگ لیزر، پرفکت لیزر و شفنگ لیزر در ایران ارائه دهنده دستگاه لیزر با برگه اصالت کالا و گارانتی واقعی در خدمت شما مشتریان محترم می باشد .

اشتراك گذاری نوشته

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *