تیوب لیزر رسی ، سریW4 با توان w100

تیوب لیزر رسی ، سریW4 با توان w100 ، این مدل در سال 2012 طراحی و تولید شد و هدف از تولید آن، انجام عملیات برش و حکاکی با سرعت و قدرت بیشتر نسبت به مدل قبلی بود. استاندارهای لازم جهانی در این مدل به خوبی رعایت شده و تیوب W4 را به یک محصول پرطرفدار و محبوب میان دارندگان دستگاه لیزر تبدیل کرده است. به همین دلیل شما می توانید با اطمینان خاطر این مدل را انتخاب کرده و از آن بهره لازم را ببرید.

فروش ویژه دستگاه برش لیزر | دستگاه حکاکی برش لیزری

این مدل تیوب لیزر از دسته سخت افزارهای نیمه رسانا، دیود نوری و گسیل القایی می باشد. جهت شروع به کار تیوب با توجه به مقاومت درونی آن و طول تیوپ ، ولتاز kv24 و جریان تقریبا mm28 مناسب است. شرایط مساعد برای دریافت خروجی مناسب از تیوب لیزر W4 به این صورت است که : میزان دمای محیط بین دو تا چهل درجه سانتی گراد و میزان رطوبت محیط بین ده تا شصت درصد باشد. همچنین میزان آب برای خنک نگه داشتن تیوب بین سه تا پنج لیتر در واحد دقیقه و دمای بین ده تا چهل درجه باشد. ( به جهت خنک کردن تیوب لیزر و جلوگیری از افزایش دما، سیستم گردش آب طراحی شده است )

جریان اسمی این تیوب mA30 است و اگر جریان عبوری کمتری در نظر گرفته شود ( کمتر از mA26 )، طول عمر تیوب تقریبا ده هزار ساعت خواهد بود. در غیر این صورت اگر میزان جریان عبوری بالاتری استفاده شود، بخش منفی یا بخش خروجی آن تغییر رنگ می دهد و از عمر تیوب کاسته می شود.

در نظر داشته باشید که اگر میزان جریان عبوری از تیوب کمتر از mA4 باشد، می توان با فرکانس تقریبی بیست کیلو هرتز با آن کارکرد.

مشخصه های فنی تیوب لیزر رسی مدل W4 به قرار زیر است:

مدل تیوب : W4

توان میانگین : 100 وات

توان ماکزیمم : 130 وات

طول تیوب :1400 میلی متر

قطر تیوب : 80 میلی متر

توان متوسط معمولا حدود 20 وات از توان ماکزیمم کمتر خواهد بود

شما می توانید به جهت خرید انواع تیوب لیزر و اطلاع از مشخصات و قیمت آن با کارشناسان شرکت روتک تماس بگیرید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *