تیوب لیزر رسی مدل W6 با توان 130 وات

تیوب لیزر از مهم ترین قسمت های دستگاه برش وحکاکی لیزری می باشد. دو نوع تیوب لیزر شیشه ای و فلزی در بازار موجود است.اما به دلیل قیمت مناسب تیوپ شیشه ای ، دارندگان دستگاه های لیزر بیشتر از این مدل استفاده می کنند. شرکت های مختلفی در جهان تیوب لیزر تولید می کنند که در این میان  کارخانه رسی  از پیش تازان این صنعت است. یکی دیگر از مدل های تیوب لیزر رسی ، سری W6 می باشد. طول تیوب و توان W6 از مدل های قبلی بیشتر است.در نتیجه امکان برش مواد با ضخامت بیشتری را برای اپراتورهای دستگاه لیزر فراهم می سازد. با توجه به طول تیوپ که بیشتر از یک و نیم متر می باشد، روی دستگاه های صنعتی نصب می شود.

با توجه به میزان گاز داخل تیوب لیزر و طول آن ، جهت راه اندازی، ولتاژ تقریبا kv28 و جریان mA 30 نیاز است. اگر جریان عبوری از تیوب mA28 باشد، می توان عمر تیوب را ده هزار ساعت در نظر گرفت. جریان اسمی این تیوپ بین 30 تا 32 mA است. اگر بیشتر از حد از تیوب استفاده کنید یا جریان بیشتری از آن عبور دهید، بخش منفی تیوب تغییر رنگ خواهد داد.( به رنگ ارغوانی تبدیل می شود )

یکی از کاربردهای ویژه این تیوب ، برش متریال پلکسی ( آکریلیک ) است. جنس این تیوب از شیشه نسوز می باشد تا در مقابل حرارت نشکند.

فروش ویژه دستگاه برش لیزر | دستگاه حکاکی برش لیزری

برای خنک کردن تیوب ها از گاز یا آب استفاده می کنند. که در این مدل از سیستم گردش آب استفاده می شود . حجم آب مورد نیاز برای جلوگیری از افزایش دمای تیوب لیزر ، بین 3 تا 5 لیتر در واحد دقیقه است و دمای آب باید بین ده تا چهل درجه سانتی گراد باشد. توجه داشته باشید که میزان دمای کارکرد تیوب بین دو تا چهل درجه سانتی گراد و رطوبت بین ده تا شصت درصد می باشد.اگر جریان عبوری کمتر از mA4 باشد، می توان با فرکانس بالا عملیات حکاکی را انجام داد.

مشخصات فنی تیوب لیزر رسی مدل :

مدل : W6

توان میانگین : 130 وات

توان ماکزیمم : 160 وات

طول : 1650 میلی متر

قطر :80 میلی متر

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع تیوب لیزرهای رسی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *