تیوب لیزر EFR مدل ZN1250 - بررسی از وب سایت ایران روتک

تیوب لیزر EFR مدل ZN1250 یا تیوب لیزر ۸۰ وات EFR ، کارخانه EFR با تولید تیوب لیزر بعد از کارخانه رسی در تولید تیوب لیزر از لحاظ تعداد و کیفیت در مقام دوم قرار دارد تیوب لیزر EFR ساخت چین بوده  و از کارخانه های به نام در صنعت لیزر می باشد. کارخانه تیوب لیزر EFR سه مدل تیوب لیزر با نام های F,Zn,Zx به بازار عرضه کرده است. که هر مدل در توان ها و طول های متفاوت موجود است.

تیوب لیزر EFR مدل ZN1250

تیوب لیزر مدل EFR مدل ZN1250، تیوب لیزری با توان ۸۰ وات است. مدل های ZN کارخانه رسی جز پرفروش ترین مدل های تیوب لیزر این کارخانه می باشد که در دستگاه های لیزر به عنوان مهم ترین قطعه یدکی به کار برده می شوند.

مشخصات  تیوب لیزر EFRZN1250  به شرح زیر است:

  • طول تیوب لیزر ۱۲۵ سانتیمتر
  • توان ماکزیمم تیوب لیزر ۱۰۰ وات
  • توان میانگین ۸۰ وات
  • این نوع تیوب لیزر مجهز به آینه های هوا خنک می باشد.

تیوب لیزر ۸۰ وات مدل EFR از پرکاربردترین و محبوب ترین تیوب لیزرهای کارخانه EFR در مدل Zn می باشد که در دستگاه های حکاکی و برش لیزری CO2 استفاده می شود.

از کاربردهای تیوب لیزر ZN1250 می توان برش و حکاکی لیزری روی متریال هایی مثل چوب، شیشه، چوپ و سنگ و غیره  نام برد.

این نوع تیوب لیزر با طول کمتر از سایر مدل های Zn یعنی طول ۱۲۵ سانتیمتر، حجم گاز کمتری را در خود جای می دهد.  ولتاژی که در این مدل تیوب لیزر برای شروع قوس نیاز است ۲۸ کیلوولت با جریان ۲۷ میلی آمپر است.

شرکت روتک وارد کننده انواع تیوب لیزر و تیوب لیزر EFR می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص خرید و مشاوره تیوب لیزر EFR با مشاورین و متخصصین شرکت روتک تماس حاصل فرمایید.

برای اطلاعات بیشتر از بخش تماس با ما با واحد مشاوره شرکت ایران روتک تماس بگیرید.

یک نظر ارسال کنید