خدمات برش کار با دستگاه لیزر – بررسی از ایران روتک

خدمات برش کار با دستگاه لیزر – بررسی از ایران روتک

خدمات لیزری به دو بخش تقسیم میشود :

.1- خدمات کار با دستگاه های لیزر
. 2-خدمات پس از فروش دستگاه بهترین لیزر

 میباشد.CO2یکی از پر کاربرد ترین خدمات برش کاری لیزری  و خدمات و کار برش لیزری از کار حکاکی بسیار و بسیار بشتر و پرکاربرد است .

خدمات برش لیزی شامل موارد زیر میشود:

• خدمات برش لیزری MDF (ام دی اف)

خدمات برش لیزری ام دی اف امروزه در بین مشاغل مختلف بسیارپر کاربرد دارد، برش MDF  میباشد و میتوان در ساخت جعبه های زینتی های خیلی خاص مثل ساخت جعبه های جواهرات بسیار ظریف و زیبا با دستگاه خوب لیزر بسیار کاربرد دارد..

فروش ویژه دستگاه برش لیزر | دستگاه حکاکی برش لیزری

خدمات برش لیزری در ساخت استندهای تبلیغاتی مانند:

ساخت استند آرایشی با دستگاه خوب لیزر

ساخت مصنوعات های چوبی با دستگاه بهترین لیزر

ساخت ساعت تبلیغاتی هایی با دستگاه برش لیزر

ساخت استندهای سیار با دستگاه حکاکی لیزر

ساخت استندهای تبلیغاتی با دستگاه فلزی لیزر

ساخت جای دستمال کاغذی با دستگاه شرکتی لیزر

ساخت تابلوهای LED با دستگاه کارخانه ای لیزر

ساخت انواع تابلوها با دستگاه حکاکی خوب لیزر و.. خدمات برش لیزر پلکسی گلاس

خدمات برش پلکسی یکی از مهمترین و پرکاربردترین  کارهای دستگاه خوب لیزر می باشد،  پلکسی موادی میباشد که از جنس پلی کربنات و… ساخته میشود  و به دلیل تنوع زیادرنگ در پلکسی گلاس این ماده در ساخت دکوراسیون مغازه، ساخته شده و استندهای تبلیغاتی شده است

ساخت تابلوهای مختلف کاربرد زیادی خواهد داشت.

همچنین در ساخت بهترین و زیبا ترین  لوح تقدیر و تندیس ها با دستگاه برشی لیزر در جنس پلکسی گلاس بسیار استفاده میشود.میتواند دستگاه بهترین های لیزر CO۲ میتواند پلکسی گلاس هم حکاکی های بسیاری را انجام دهد و هم برش کاری زیادی ، و اما همچنین دستگاه برش لیزرهای فایبر هم میتواند روی پلکسی گلاس های مات حکاکی انجام شودو دستگاه بهترین برش لیزر فایبر نمیتواند روی پلکسی گلاس شفاف حکاکی شود. سقف هایی با واقعیت های مجازی و زیبایی دو چندان به فضای داخلی و دکوراسیون داخلی می دهد  و این موضوع می تواند با توجه به نوع کاربری  و ملک تغییر کند برای فضای اداری  و دکوراسیون داخلی ها متناسب با همان موضوع اجرا میشود حتی برای شرکت هایی که کاربردهای  تخصصی دارند هم می تواند متناسب با همان نوع  همان طرحی که مورد علاقه صاحب ملک هست اجرا شود.

سقف واقعیت مجازی با دستگاه بهترین غیر فلزی لیزر به اسانی  قابل اجرا می باشد، در راستای تولید و اشتغال ملی می توان گفت  به دستگاه شرکتی فلزی لیزر اشاره مهمی داشت که در بسیاری از مشاغل نیروهای تحصیل کرده می توانند به کمک دستگاه شرکتی خوب لیزر شروع به کار کنند.

خدمات برش لیزر پارچه:
برش لیزری پارچه با دستگاه برش های لیزری امروزه در حال گسترش است کشورهای توسعه یافته از دستگاه درجه 1 لیزر برای برش پارچه  ها استفاده می کنند برای اینکه برش های بسیار دقیق و ظریف را می توان با دستگاه برش حکاکی لیزر روی پارچه انجام داد، امروزه کیفیت  بالا حرف اصلی را می زند و برندهای مطرح شده و تولید کنندگان به کیفیت محصولات تولیدی خود بسیار اهمیت بالایی می دهند برش پارچه ها با دستگاه حکاکی برشی لیزری علاوه براینکه میتوان تولید پوشاک می تواند روی محصولات زینتی مثل زیر بشقابی و زیر لیوانی و… هم کاربرد داشته باشد، برش پارچه با دستگاه های لیزری میتوان در تولید و سر رسیدهای چرمی و پارچه ای کاربرد داشته باشد . برش پارچه با دستگاه های لیزرمیتوان  تولید آلبوم های خاص عروسی کاربرد زیادی دارد .

برش پارچه ها با دستگاه فلزی لیزر در تولید کارت عروسی کاربرد بسیاری دارد و دیگر کاربرد های دستگاه  حکاکی لیزر در حوزه برش پارچه های بسیار خاص است مثلا برای تولید لباس های مجلسی زنانه  خاص که برش های کوچک و دقیق روی پارچه های بسیار گران قیمت انجام می شود، برش پارچه مبل را با دستگاه برش فلزی لیزر که برای ساخت مبل های نفیس کاربرد دارد و این کار بسیار چشم گیر و مشتری پسند میباشد.

.. خدمات برش چوب با دستگاه برش غیر فلزی لیزر
برش چوب با دستگاه حکاکی فلزی لیزر برای ساخت تابلوهای معرق بسیار کاربرد مهمی دارد که در مقاله ای جداگانه در سایت صبا لیزر به آن پرداختیم.
برش چوب با دستگاه حکاکی غیر فلزی لیزر (ام دی اف) این روش  شاید شایع ترین برش دستگاه برش حکاکی لیزر CO۲ به حساب امده و بیشترین کاربرد را از نظر مقدار کار انجام شده در بین مشاغل مرتبط با دستگاه خوب لیزر دارد
به شیوه ی لیزری  میتوان بسیاری از مصنوعات چوبیMDFچرا که با برش مختلفی را ساخت و به عنوان مثال به موارد زیر دقت کنید :

ساخت جای دستمال کاغذی با دستگاه های لیزر
ساخت ساعت تبلیغاتی با دستگاه حکاکی لیزر
ساخت جای شمعی با دستگاه فلزی لیزر
ساخت زیر لیوانی با دستگاه غیر فلزی لیزر
ساخت تقویم های رو میزی با دستگاه خوب لیزر غیر فلزات
ساخت پازل سه بعدی با دستگاه برتر لیزر CO۲
ساخت شاسی عکس با دستگاه بهترین لیزر
ساخت قاب عکس لیزر با دستگاه شرکتی لیزر

اشتراك گذاری نوشته

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *