دستگاه برش لیزری غیر فلزات

دستگاه برش لیزری غیر فلزات

شرکت ایران روتک با کسب تجربه فراوان در بخش دستگاه های برش لیزری غیر فلزات توانسته است در دامنه وسیعی از متریال ها و اندازه های مختلف، برش لیزری  را با بالا ترین کیفیت ممکن و بدون هیچ مشکلی انجام دهد. کاربر دستگاه های برش لیزری غیر فلزات در بخش های برش ورق های غیر فلزی، برش قطعات پلکسی گلاس، انواع ورق های چوبی و ام دی اف، کمک به ساخت تمامی مصنوعات چوبی شکل و همچنین ساخت قطعات مختلف ماکت می باشد. همچنین در بسیاری از موارد این دستگاه ها در بخش های برش رول های پارچه ای و یا حتی ورق های چرم به شکل مصنوعی در جهت تهیه لباس به اشکال مختلف، تهیه رویه کفش با برش، تهیه پارچه برای تولید عروسک و همچنین تولید و عرضه سایر محصولات پارچه ای وو چرمی شکل و یا حتی تولید و عرضه مبل و رو مبلی می باشد.

از دیگر کاربرد های لیزر می توان به برش ورق های پلکسی در تهیه محصولات صنعتی و همچنین در صنعت واشر برای برش و ساخت واشر اشاره کرد.

[hm_section padding_top=”50″ padding_bot=”90″][hm_title type=”main_title” icon=”ico-monitor2″ footer=”line_icon” transform=”capitalize” align=”center” font=”lato_font”]دلایل انتخاب ایران روتک[/hm_title][hm_desc type=”4″ align=”center”]ایران روتک بزرگترین مجموعه مهندسی انواع دستگاه های برش لیزری فلزی و غیر فلزی همراه با بهترین خدمات پشتیبانی و پس از فروش در ایران و خاور میانه[/hm_desc][hm_icons type=”style10″ animation=”fadeInUp” tree_image=”4949″ delay=”300″][hm_icon icon=”ico-tools-2″ title=”تیوب لیزر” delay=”300″ animation=”fadeInDown” leaf_color=”#0072a5″]عرضه کننده تیوب لیزر در ایران با توان های مختلف کاری[/hm_icon][hm_icon icon=”ico-mobile4″ title=”دستگاه های لیزر” delay=”300″ animation=”fadeInDown” leaf_color=”#4d4294″]ارائه دهنده انواع دستگاه های برش لیزری با برند تجاری ROTEC[/hm_icon][hm_icon icon=”ico-heart5″ title=”لابراتور تست” delay=”300″ animation=”fadeInDown” leaf_color=”#f36a71″]مجهز به لابراتور مهندسی برای تمامی قسمت های برقی دستگاه ها[/hm_icon][hm_icon icon=”ico-key4″ title=”مرکز تست” delay=”300″ animation=”fadeInDown” leaf_color=”#b853a3″]مجهز به مرکز مهندسی و تخصصی تست تمامی دستگاه های حکاکی[/hm_icon][hm_icon icon=”ico-expand3″ title=”تعمیرات تخصصی” delay=”300″ animation=”fadeInDown” leaf_color=”#0caebf”]مجهز به مرکز تعمیرات مهندسی و تخصصی همراه با کادری مجرب[/hm_icon][hm_icon icon=”ico-bargraph” title=”قطعات یدکی” delay=”300″ animation=”fadeInDown” leaf_color=”#1bbc9b”]عرضه کننده چیلر و کلیه قطعات یدکی دستگاه های لیزر[/hm_icon][/hm_icons][/hm_section]
[hm_section layout=”boxed” mode=”light” bg_attach=”scroll” bg_size=”cover” bg_overlay=”no” bg_color=”#0c1114″ border_color=”#e4e5e7″ border_top_width=”0″ border_right_width=”0″ border_bottom_width=”1″ border_left_width=”0″ padding_top=”90″ padding_bot=”90″][hm_title type=”main_title” icon=”ico-store” footer=”line_icon” transform=”capitalize” align=”center” font=”lato_font”]درباره شرکت ایران روتک[/hm_title]

شرکت ایران روتک همراه با ۳۰ سال تجربه فعالیت صنعتی در حال حاضر پیشرو در زمینه ارائه دستگاه ها و ماشین آلات لیزری و عرضه کننده تمامی قطعات یدکی، به صورت گسترده و فراگیر و با دیدی کاملا مهندسی در بخش کیفیت و هزینه به شکلی قدرتمند در خدمت صنعت میهن عزیز اسلامی می باشد. ما مفتخریم با بکارگیری سه گروه مهندسی در بخش های طراحی ، تولید و بازرگانی با حضور نیروهایی جوان و بروز همراه با تجربه های تخصصی در زمینه های مکانیک و برق به بررسی و تست دستگاه های لیزری که تا کنون عرضه و مورد استفاده قرار گرفته اند بپردازیم و با استخراج مشکلات کلی و جزیی این دستگاه ها و تکیه به تجربه مهندسین خود در بخش های مختلف و دیزاین دقیق درارگونومی ؛ کارکرد و کیفیت ، دستگاه هایی کنیم که بدون تردید در آینده ای نه چندان دور تغییراتی بزرگ در این زمینه رخ خواهد داد. بکارگیری نیروهای فعال و با تجربه، استفاده از تکنیک ها و ماشین آلات روز دنیای صنعت لیزر، ارائه رقابتی ترین قیمت ها و هزینه در بازار ، شرکت ایران روتک را همانند سال های گذشته در بین سایرین ممتاز نموده است. با توکل به خداوند متعال و استفاده از دانش های بروز بومی و همت و تلاش مهندسین جوان شرکت ایران روتک ، این تحول بزرگ را در آینده صنعت ایران بزرگ و اسلامی با شما سهیم خواهیم بود.

در بازار کنونی، کیفیت، دقت و محاسبات دقیق مهندسی در زمینه های برق و مکانیک محصولات ارائه شده برای اراده محصولات بهتر اتفاقی نمی باشد و ما تمامی توانایی خود را در قالب کالایی که برای مشتریان خود عرضه نموده ایم، به همگان اثبات کرده و با تکیه بر داشته های خود سایر دستگاه های ارائه شده توسط رقبای خود را به چالش میکشیم . شما می توانید قدرت و توانایی های شرکت ایران روتک را تنها با یک تماس تلفنی در زمینه قیمت محصولات و ردیافت اطلاعات تخصصی در زمینه لیزر و برق را تجربه کنید.

برند ایران روتک نه تنها به عنوان عرضه کننده محصولات لیزری بلکه به عنوان مشاور تجاری و مهندسی شما در زمینه های مرتبط، همراه شما در خریدی مطمعن و با صرفه در کنار کارایی بالاتر در خدمت شما خواهد بود. فراموش نکنید با دارا بودن اطلاعات بالاتر هیچ وقت در خرید با ضرر مواجه نخواهید شد .

[/hm_section]
[hm_title type=”main_title” icon=”ico-store” footer=”line_icon” transform=”capitalize” align=”center” font=”lato_font”]وبلاگ شرکت ایران روتک[/hm_title][hm_blog style=”masonry”]

یک نظر ارسال کنید