دستگاه برش لیزری فیبری – بررسی از وب سایت ایران روتک

دستگاه برش لیزری فیبری – بررسی از وب سایت ایران روتک

دستگاه برش لیزری فیبری

دستگاه برش لیزری فیبری ، تولید و عرضه قطعات مختلف دستگاه های لیزری برای مشتریانی که بر روی هزینه و قیمت ها حساس هستند شرکت لینام را وادار کرده که بر روی جدیدترین فناوری ها و کاربردی ترین انها سرمایه گذاری کند. سرمایه گذاری که هدف آن در جهت کاهش هزینه است . تولید کنندگان قطعات فلزی بدنبال یک رویکرد جدید در کسب و کار خود بدنبال خرید دستگاه برش لیزری فیبری هستند. در این میان تنها روشی که شرکت های ارائه دهنده دستگاه های برش لیزر می توانند با رقیبان خود به رقابت بپردازند استفاده از فناوری های جدید و به روز است.

فروش ویژه دستگاه برش لیزر | دستگاه حکاکی برش لیزری

هدف شرکت لینام حفظ رابطه با مشتریان و ایجاد رضایت کامل آنها است. به همین دلیل این شرکت در سال 2010 اقدام به خرید دستگاه برش لیزری جدید کرد که قادر است برش هایی با ضخامت های بیشتر انجام دهد. بعد از مدت ها در سال 2014 مدیر عامل این شرکت به این نتیجه رسید که دستگاه های برش لیزری co2 برای میزان تولیدات این شرکت کافی نیست. به همین دلیل شرکت لینام  تصمیم گرفت دستگاه برش لیزر 2.5 کیلوواتی را که نسبت به دستگاه های برش لیزری co2 سرعت برش بیشتری دارند را مورد استفاده قرار دهد.

دستگاه برش لیزری فلزات

سر برش دهنده لیزرهای فیبری بر خلاف دستگاه های لیزر co2 فاقد آینه است و می تواند تا سرعت 4.5 ipm در حول یک محور حرکت کند. همچنین قابل توجه است که در ضخامت های 0.40 اینچی لیزر دستگاه های فیبری می توانند تا سرعت سه برابر بیشتر از دستگاه برش لیزر co2 حرکت کند. این اختلاف سرعت می تواند در برنامه ریزی زمانی برش های لیزری شرکت ها بسیار تاثیر گذار باشد.

فناوری های برش لیزری توسط فیبر یک تکنولوژی جدید است که لیند استورم از این تکنولوژی به خوبی بهره مند شده است. این فناوری توانسته از صرفه جویی زیادی در هزینه ها و زمان و کسب کار این شرکت ایجاد کند. نکته قابل توجه این است که این لیزر های میتوانند سرمایه اولیه را به سرعت برگردانند.

 

اشتراك گذاری نوشته

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *