دستگاه برش لیزری یا دستگاه فایبر

دستگاه برش لیزری / دستگاه فایبر

در دستگاه های برش لیزری که نام دیگر آن دستگاه فایبر نیز می باشد، همانطور که از نامش مشخص است، اشعه لیزری بوسیله فیبر نوری انتقال پیدا میکند، در این دستگاه سورس تولید اشعه لیزر که گونه آن از نوع دیودی نیز است، اشعه تولیدی را به شکل نور به داخل فیبر انتقال می دهد. این پرتو تولید شده دارای طول موجی با میانگین ۱۰۶۰ نانومتر است. در مدل های ساخته شده جهت کار برش کاری و حکاکی بوسیله محور تنها قابلیت برش فلزات نیز وجود دارد.اما در دستگاه های لیزر حکاکی غیر فلزات نیز برای کار مورد استفاده قرار می گیرند. سورسی که لیزر را ایجاد و تولید می کند به شکلی جداگانه در جایی که بصورت محفظه ای ایجاد شده است اشعه مورد نظر را تولید و منتقل می کند.

منبع مورد نظر در دستگاه برش لیزر یا دستگاه فایبر در بسیاری از موارد طراحی بصورت آب خنک ساخته می شود اما در صورتی که توان مصرفی پایین باشد ، میتوان آن را بصورت مدل هوا خنک هم ایجاد کرد. توان های مصرفی در این دستگاه ها در نوع شماره ۱ بین ۳۰۰ تا ۵۰۰ وات در نظر گرفته می شود و در نوع لیزر ۴ توان های بالاتر استفاده خواهند شد. اما در توضیحی کاملتر می توان به این نکته اشاره کرد که دستگاه های فایبر لیزر را نسل پیشرفته لیزر های YAG در نظر می گیرند با این تغییر که در بخش هایی مانند وزد و توان مصرفی دستگاه بهبود های چشم گیری در دستگاه ایجاد شده و بهره وری را بالاتر برده است.

[hm_section padding_top=”50″ padding_bot=”90″][hm_title type=”main_title” icon=”ico-monitor2″ footer=”line_icon” transform=”capitalize” align=”center” font=”lato_font”]دلایل انتخاب ایران روتک[/hm_title][hm_desc type=”4″ align=”center”]ایران روتک بزرگترین مجموعه مهندسی انواع دستگاه های برش لیزری فلزی و غیر فلزی همراه با بهترین خدمات پشتیبانی و پس از فروش در ایران و خاور میانه[/hm_desc][hm_icons type=”style10″ animation=”fadeInUp” tree_image=”4949″ delay=”300″][hm_icon icon=”ico-tools-2″ title=”تیوب لیزر” delay=”300″ animation=”fadeInDown” leaf_color=”#0072a5″]عرضه کننده تیوب لیزر در ایران با توان های مختلف کاری[/hm_icon][hm_icon icon=”ico-mobile4″ title=”دستگاه های لیزر” delay=”300″ animation=”fadeInDown” leaf_color=”#4d4294″]ارائه دهنده انواع دستگاه های برش لیزری با برند تجاری ROTEC[/hm_icon][hm_icon icon=”ico-heart5″ title=”لابراتور تست” delay=”300″ animation=”fadeInDown” leaf_color=”#f36a71″]مجهز به لابراتور مهندسی برای تمامی قسمت های برقی دستگاه ها[/hm_icon][hm_icon icon=”ico-key4″ title=”مرکز تست” delay=”300″ animation=”fadeInDown” leaf_color=”#b853a3″]مجهز به مرکز مهندسی و تخصصی تست تمامی دستگاه های حکاکی[/hm_icon][hm_icon icon=”ico-expand3″ title=”تعمیرات تخصصی” delay=”300″ animation=”fadeInDown” leaf_color=”#0caebf”]مجهز به مرکز تعمیرات مهندسی و تخصصی همراه با کادری مجرب[/hm_icon][hm_icon icon=”ico-bargraph” title=”قطعات یدکی” delay=”300″ animation=”fadeInDown” leaf_color=”#1bbc9b”]عرضه کننده چیلر و کلیه قطعات یدکی دستگاه های لیزر[/hm_icon][/hm_icons][/hm_section]
[hm_section layout=”boxed” mode=”light” bg_attach=”scroll” bg_size=”cover” bg_overlay=”no” bg_color=”#0c1114″ border_color=”#e4e5e7″ border_top_width=”0″ border_right_width=”0″ border_bottom_width=”1″ border_left_width=”0″ padding_top=”90″ padding_bot=”90″][hm_title type=”main_title” icon=”ico-store” footer=”line_icon” transform=”capitalize” align=”center” font=”lato_font”]درباره شرکت ایران روتک[/hm_title]

شرکت ایران روتک همراه با ۳۰ سال تجربه فعالیت صنعتی در حال حاضر پیشرو در زمینه ارائه دستگاه ها و ماشین آلات لیزری و عرضه کننده تمامی قطعات یدکی، به صورت گسترده و فراگیر و با دیدی کاملا مهندسی در بخش کیفیت و هزینه به شکلی قدرتمند در خدمت صنعت میهن عزیز اسلامی می باشد. ما مفتخریم با بکارگیری سه گروه مهندسی در بخش های طراحی ، تولید و بازرگانی با حضور نیروهایی جوان و بروز همراه با تجربه های تخصصی در زمینه های مکانیک و برق به بررسی و تست دستگاه های لیزری که تا کنون عرضه و مورد استفاده قرار گرفته اند بپردازیم و با استخراج مشکلات کلی و جزیی این دستگاه ها و تکیه به تجربه مهندسین خود در بخش های مختلف و دیزاین دقیق درارگونومی ؛ کارکرد و کیفیت ، دستگاه هایی کنیم که بدون تردید در آینده ای نه چندان دور تغییراتی بزرگ در این زمینه رخ خواهد داد. بکارگیری نیروهای فعال و با تجربه، استفاده از تکنیک ها و ماشین آلات روز دنیای صنعت لیزر، ارائه رقابتی ترین قیمت ها و هزینه در بازار ، شرکت ایران روتک را همانند سال های گذشته در بین سایرین ممتاز نموده است. با توکل به خداوند متعال و استفاده از دانش های بروز بومی و همت و تلاش مهندسین جوان شرکت ایران روتک ، این تحول بزرگ را در آینده صنعت ایران بزرگ و اسلامی با شما سهیم خواهیم بود.

در بازار کنونی، کیفیت، دقت و محاسبات دقیق مهندسی در زمینه های برق و مکانیک محصولات ارائه شده برای اراده محصولات بهتر اتفاقی نمی باشد و ما تمامی توانایی خود را در قالب کالایی که برای مشتریان خود عرضه نموده ایم، به همگان اثبات کرده و با تکیه بر داشته های خود سایر دستگاه های ارائه شده توسط رقبای خود را به چالش میکشیم . شما می توانید قدرت و توانایی های شرکت ایران روتک را تنها با یک تماس تلفنی در زمینه قیمت محصولات و ردیافت اطلاعات تخصصی در زمینه لیزر و برق را تجربه کنید.

برند ایران روتک نه تنها به عنوان عرضه کننده محصولات لیزری بلکه به عنوان مشاور تجاری و مهندسی شما در زمینه های مرتبط، همراه شما در خریدی مطمعن و با صرفه در کنار کارایی بالاتر در خدمت شما خواهد بود. فراموش نکنید با دارا بودن اطلاعات بالاتر هیچ وقت در خرید با ضرر مواجه نخواهید شد .

[/hm_section]
[hm_title type=”main_title” icon=”ico-store” footer=”line_icon” transform=”capitalize” align=”center” font=”lato_font”]وبلاگ شرکت ایران روتک[/hm_title][hm_blog style=”masonry”]

یک نظر ارسال کنید