دستگاه برش و حکاکی لیزر مدل RT1318

شرکت روتک ارائه دهنده دستگاه برش و حکاکی لیزری در سایز 250*130

دستگاه لیزر مدل RT1325 با سایز 250*130 سانتی متر ، دستگاهی قدرتمند و با طراحی کاملا صنعتی می باشد. در طراحی این مدل برای ایجاد میز کار بزرگتر و راحتی کاربران، درب دستگاه حذف شده است تا فضایی وسیع برای قرار دادن قطعات بزرگتر فراهم شود. همچنین شفت محور طولی، روی میز کار دستگاه وجود ندارد و برای قرارگیری و خارج کردن قطعه کار، چرخ های کمکی قرار داده شده اند. این ویژگی ها دستگاه برش و حکاکی لیزر مدل RT1325را به یکی از پرکاربردترین دستگاه های لیزر تبدیل کرده است.

فروش ویژه دستگاه لیزر | دستگاه حکاکی برش لیزری

نکته قابل توجه دیگر امکان قراردادن دستگاه در خط تولید قطعات می باشد. دستگاه برش و حکاکی لیزری 250*130 قابلیت آن را دارد که با 3 توان مختلف ( 130وات-100وات -80  وات) مورد استفاده قرار گیرد. جهت تخلیه ضایعات و براده های قطعه کار از روی سطح میز کار، کشوهایی در قسمت پایین میز کار تعبیه شده است. همچنین این مدل دستگاه لیزر برای زدودن آلودگی ها و دود از محیط برش ، به مکنده های قدرتمند و دوبل مجهز شده است.

موارد کاربرد این دستگاه بسیار زیاد است. از جمله آن ها می توان به عملیات برش و حکاکی روی انواع چوب، انواع پارچه، آکریلیک، مولتی استایل، اقسام چرم و… اشاره کرد.

دستگاه برش لیزری 250*130 نسبت به مدل های قبلی خود برتری های ویژه ای دارد، که در ادامه برخی از آن ها را بازگو می کنیم:

این دستگاه دارای سیم روغن کاری خودکار است.

در این مدل ، لیزر پوینتر قرمز بر روی هد دستگاه قرار داده شده است.

دارای پاورهای تغذیه به صورت جداگانه می باشد.

مجهز به فیلتر باد است.

مجهز به محافظ فشار آب و مادر برد با حافظه جانبی زیاد است.

دارای پنل تمام رنگی و live است.

اگر به دنبال یک دستگاه لیزر قدرتمند و پرتوان هستید که بتوانید روی انواع متریال حکاکی و برش انجام دهید، ما به شما مدل RT1325را پیشنهاد می کنیم.

شرکت روتک عرضه کننده انواع دستگاه های لیزر در سایزهای گوناگون ، با گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه برش و حکاکی لیزر مدل RT1325می توانید با کارشناسان شرکت روتک تماس حاصل نمایید.