دستگاه لیزر یومینگ ۶۰*۹۰ - محصولات متفرقه شرکت ایران روتک در زمینه لیزر

امروز در دنیای فناوری با گذشت زمان و پیشرفت علم روز، همه روزه کاربردهای دستگاه لیزر بیشتر و بیشتر می شود. در سالیان دور تنها کاربرد دستگاه لیزر برش پلکسی گلاس بوده و بیشتر برای ساختن ماکت ها از این دستگاه های لیزر استفاده میشده. اما با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی امروزه بیشتر مشاغل از دستگاه های لیزر در صنعت و کار خود استفاده میکنند و تولید محصولات به کمک دستگاه لیزر بسیار آسانتر شده است.

شرکت ایران روتک نیز با دیدگاه خود در صنعت لیزر اقدام به ارائه دستگاه های لیزر در سایز های مختلف کرده است که هر سایز از دستگاه لیزر برای یک شغل مناسب می باشد، البته نباید فراموش کرد که توان دستگاه های لیزر نیز می تواند موثر باشد، برای نمونه میتوان گفت برای کارهای برش لیزری شما نیاز به دستگاه لیزر با توان بالا دارید و برای کار های حکاکی لیزری شما نیاز به دستگاه های لیزری با توان کمتر دارید.

دستگاه لیزر یومینگ ۶۰*۹۰ - محصولات متفرقه شرکت ایران روتک در زمینه لیزر

دستگاه های لیزر شرکت ایران روتک با بهره مندی از تکنولوژی حرکت غلطکی با سرعت بالا و کیفیت مناسب خود شما را در هر کاری توانایی می دهد، البته نباید فراموش کرد موتور های ژاپنی این دستگاه لیزر در توانمندی تولیدات نقش بسازایی دارند. موتور های این دستگاه های لیزر از برند YARAK  می باشند که در بخش خود در صنعت لیزر جز بهترین ها می باشد. نازل موجود در دستگاه لیزر ایران روتک به دو روش هوا و آب خنک می شود.

دستگاه های لیزر روتک با دارا بودن دو سیستم خنک کاری جدا برای ناز ها و عدسی باعص شده است که طول عدسی دستگاه های لیزر خیلی بالاتر برود، فراموش نکنید که عدسی دستگاه لیزر نیز همانند موتور آن ساخت بهترین شرکت های درجه اول دنیا می باشد که یکی از بهترین ها در این حوزه هستند.

شرکت ایران روتک عرضه کننده انواه دستگاه های برش لیزری فلزات و دستگاه های برش لیزری غیر فلزات و دستگاه حکاکی همراه با یک سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش است.

 

یک نظر ارسال کنید