دستگاه لیزر RT4050 ( سایز 50*40 )

شرکت روتک عرضه کننده انواع دستگاه های لیزر سبک ( رومیزی )

دستگاه لیزر مدل RT4050 از نوع سبک بوده و سایز آن چهل سانتی متر در پنجاه سانتی متر است.

این دستگاه از مدل RT2535  بزرگتر بوده و دارای توان بیشتری جهت انجام عملیات برش و حکاکی است. در نتیجه می توان از مدل 50*40 استفاده بیشتری برد و حکاکی را در تیراژ انبوه انجام داد. در ادامه برای آشنایی بیشتر،ویژگی های این دستگاه را بیان می کنیم:

بدنه دستگاه بسیار محکم بوده و وزن دستگاه به نسبت ابعاد آن بسیار مناسب است. حکاکی با دقت و ظرافت بالایی انجام میشود. بهره گیری از تیوب لیزر 80 وات با توان خالص خروجی به همان میزان. آینه های دستگاه از نوع سیلیکونی  و دارای لنز 2.5 می باشد. مجهز به سیستم حرکتی ریل و واگن برای راحتی کاربران. مجهز به چیلر با توان 5000 وات که کار خنک کردن و تامین آب دستگاه را به خوبی انجام می دهد. در این دستگاه برای حرکت محورها از استپ موتور استفاده شده است. با هدف رسیدن به راندمان بالا و افزایش سرعت و دقت، از مین برد مدل RDL 6442 استفاده شده است. همچنین به جهت مشاهده رنگی قطعه کار و اطلاع از میزان پیشرفت، به پنل مدل RDL 6442 تجهیز شده است.

فروش ویژه دستگاه لیزر | دستگاه حکاکی برش لیزری

پاور نصب شده روی دستگاه از نوع رسی و دارای توان هشتاد وات است. نرم افزار دستگاه لیزر مدل RT4050 ، Works RD است که با سیستم عامل های XP  و 7 همخوانی دارد و قابلیت مشاهده روند فعالیت دستگاه و امکان طراحی در محیط نرم افزار را به کاربر می دهد. فرمت هایی که پشتیبانی میکند عبارتند از : PLT،DXF،BMP،AI،JPG و … . همچنین انتقال داده از طریق پورت USB صورت می پذیرد.

با توجه به ویژگی ها و قابلیت های دستگاه لیزر 50*40 ، شاهد کاربرد فراوان آن در صنایع مختلف هستیم که به صورت مختصر برخی از آنها را بیان میکنیم.

صنایع مربوط به نمونه سازی ( ماکت ) و واشر سازی

صنایع مربوط به شیشه  و آینه : جهت انجام حکاکی روی اقسام شیشه و آینه

صنایع مربوط به پارچه و چرم : جهت حکاکی و برش روی انواع چرم های طبیعی و مصنوعی ، انواع کیف و کفش ، برش و حکاکی اقسام پارچه و چرم

صنایع مربوط به تبلیغات : حکاکی روی مدل های مختلف ساک و کیف ،خودکارها و تقویم ، فلش مموری ها و … در تیراژ انبوه

صنایع مربوط به چوب : حکاکی و برش اقسام چوب بویژه MDF