دستگاه CNC

در هنگام خرید حتما به ویژگی های مهم یک دستگاه سی ان سی دقت کنید :

  • به علت اینکه محور دنده شانه ای نسبت به بال اسکرو سرعت و دقت بالاتری باید داشته باشند پس در دستگاه سی ان سی این محور دنده شانه ای باید مورد باشند.
  • در این دستگاه ها اسپیدل آب خنک باید دارای ۲۴۰۰۰ دور در واحد دقیقه باشد، در نظر داشته باشید هر چقدر قدرت اسپیدل بیشتر باشد روند کاری بهتر و کارآمدتر است.سیستم آب خنک در دستگاه هایی که برای انجام کار های خدماتی در تایم بالا مورد استفاده میگیرند بسیار مناسب و حیاتی می باشد.
  • در دستگاه های سی ان سی موتور می بایست سه فاز باشد تا دستگاه از قدرت بالاتری در فعالیت و کار بر خوردار شود.
  • این دستگاه ها باید دارای کنترل DSP باشند، در مورد کنترل DSP می توان به این مزیت ها اشاره کرد : حافظه با مدت زمان بالا و قابلیت ذخیره فایل ها، اپراتور می تواند پس از قطعی برق و یا خاموش شدن دستگاه بصورت دستی کار قبلی را ادامه دهد، اپراتور می تواند سرعت دستگاه را کنترل کند و همچنین خود به تنظیم ارتفاع محور Z بپردارد، با استفاده از DSP دیگر نیاز نیست اپراتور سیستم شخصی خود را در کنار دستگاه قرار دهد، تنها با استفاده از فلش میتوان فایل ها را به راحتی به دستگاه انتقال داد.
  • در نهایت دستگاه های CNC باید از شاسی قوی بر خوردار شوند زیر در هنگام کار ممکن است دستگاه با لرزش روبرو شود و یک شاسی قوی میتواند از این لرزش ها جلوگیری کند.

نصب دستگاه های سی ان سی توسط متخصصین و مهندسین شرکت ایران روتک انجام خواهد گرفت، در صورتی که مشتریان نیازمند آموزش باشند میتوانند از آموزش های متخصصیت شرکت ایران روتک در هنگام نصب استفاده کنند و در صورتی که نیاز به آموزش های بیشتری دارند، شرکت میتواند کلاس های آموزشی را برای علاقمندان برگزار کند.

دستگاه های ارائه شده توسط ایران روتک دارای ۱ سال گارانتی می باشند، قابل ذکر است تمامی محصولات این بخش دارای ۱۰ سال خدمات پس از فروش بدون هیچ قید و شریط هستند.

[hm_section padding_top=”50″ padding_bot=”90″][hm_title type=”main_title” icon=”ico-monitor2″ footer=”line_icon” transform=”capitalize” align=”center” font=”lato_font”]دلایل انتخاب ایران روتک[/hm_title][hm_desc type=”4″ align=”center”]ایران روتک بزرگترین مجموعه مهندسی انواع دستگاه های برش لیزری فلزی و غیر فلزی همراه با بهترین خدمات پشتیبانی و پس از فروش در ایران و خاور میانه[/hm_desc][hm_icons type=”style10″ animation=”fadeInUp” tree_image=”4949″ delay=”300″][hm_icon icon=”ico-tools-2″ title=”تیوب لیزر” delay=”300″ animation=”fadeInDown” leaf_color=”#0072a5″]عرضه کننده تیوب لیزر در ایران با توان های مختلف کاری[/hm_icon][hm_icon icon=”ico-mobile4″ title=”دستگاه های لیزر” delay=”300″ animation=”fadeInDown” leaf_color=”#4d4294″]ارائه دهنده انواع دستگاه های برش لیزری با برند تجاری ROTEC[/hm_icon][hm_icon icon=”ico-heart5″ title=”لابراتور تست” delay=”300″ animation=”fadeInDown” leaf_color=”#f36a71″]مجهز به لابراتور مهندسی برای تمامی قسمت های برقی دستگاه ها[/hm_icon][hm_icon icon=”ico-key4″ title=”مرکز تست” delay=”300″ animation=”fadeInDown” leaf_color=”#b853a3″]مجهز به مرکز مهندسی و تخصصی تست تمامی دستگاه های حکاکی[/hm_icon][hm_icon icon=”ico-expand3″ title=”تعمیرات تخصصی” delay=”300″ animation=”fadeInDown” leaf_color=”#0caebf”]مجهز به مرکز تعمیرات مهندسی و تخصصی همراه با کادری مجرب[/hm_icon][hm_icon icon=”ico-bargraph” title=”قطعات یدکی” delay=”300″ animation=”fadeInDown” leaf_color=”#1bbc9b”]عرضه کننده چیلر و کلیه قطعات یدکی دستگاه های لیزر[/hm_icon][/hm_icons][/hm_section]
[hm_section layout=”boxed” mode=”light” bg_attach=”scroll” bg_size=”cover” bg_overlay=”no” bg_color=”#0c1114″ border_color=”#e4e5e7″ border_top_width=”0″ border_right_width=”0″ border_bottom_width=”1″ border_left_width=”0″ padding_top=”90″ padding_bot=”90″][hm_title type=”main_title” icon=”ico-store” footer=”line_icon” transform=”capitalize” align=”center” font=”lato_font”]درباره شرکت ایران روتک[/hm_title]

شرکت ایران روتک همراه با ۳۰ سال تجربه فعالیت صنعتی در حال حاضر پیشرو در زمینه ارائه دستگاه ها و ماشین آلات لیزری و عرضه کننده تمامی قطعات یدکی، به صورت گسترده و فراگیر و با دیدی کاملا مهندسی در بخش کیفیت و هزینه به شکلی قدرتمند در خدمت صنعت میهن عزیز اسلامی می باشد. ما مفتخریم با بکارگیری سه گروه مهندسی در بخش های طراحی ، تولید و بازرگانی با حضور نیروهایی جوان و بروز همراه با تجربه های تخصصی در زمینه های مکانیک و برق به بررسی و تست دستگاه های لیزری که تا کنون عرضه و مورد استفاده قرار گرفته اند بپردازیم و با استخراج مشکلات کلی و جزیی این دستگاه ها و تکیه به تجربه مهندسین خود در بخش های مختلف و دیزاین دقیق درارگونومی ؛ کارکرد و کیفیت ، دستگاه هایی کنیم که بدون تردید در آینده ای نه چندان دور تغییراتی بزرگ در این زمینه رخ خواهد داد. بکارگیری نیروهای فعال و با تجربه، استفاده از تکنیک ها و ماشین آلات روز دنیای صنعت لیزر، ارائه رقابتی ترین قیمت ها و هزینه در بازار ، شرکت ایران روتک را همانند سال های گذشته در بین سایرین ممتاز نموده است. با توکل به خداوند متعال و استفاده از دانش های بروز بومی و همت و تلاش مهندسین جوان شرکت ایران روتک ، این تحول بزرگ را در آینده صنعت ایران بزرگ و اسلامی با شما سهیم خواهیم بود.

در بازار کنونی، کیفیت، دقت و محاسبات دقیق مهندسی در زمینه های برق و مکانیک محصولات ارائه شده برای اراده محصولات بهتر اتفاقی نمی باشد و ما تمامی توانایی خود را در قالب کالایی که برای مشتریان خود عرضه نموده ایم، به همگان اثبات کرده و با تکیه بر داشته های خود سایر دستگاه های ارائه شده توسط رقبای خود را به چالش میکشیم . شما می توانید قدرت و توانایی های شرکت ایران روتک را تنها با یک تماس تلفنی در زمینه قیمت محصولات و ردیافت اطلاعات تخصصی در زمینه لیزر و برق را تجربه کنید.

برند ایران روتک نه تنها به عنوان عرضه کننده محصولات لیزری بلکه به عنوان مشاور تجاری و مهندسی شما در زمینه های مرتبط، همراه شما در خریدی مطمعن و با صرفه در کنار کارایی بالاتر در خدمت شما خواهد بود. فراموش نکنید با دارا بودن اطلاعات بالاتر هیچ وقت در خرید با ضرر مواجه نخواهید شد .

[/hm_section]
[hm_title type=”main_title” icon=”ico-store” footer=”line_icon” transform=”capitalize” align=”center” font=”lato_font”]وبلاگ شرکت ایران روتک[/hm_title][hm_blog style=”masonry”]

یک نظر ارسال کنید